SPAM

Tutaj możecie mnie informować o nowych rozdziałach Waszych opowiadań. Jestem na bakier z czasem, ale postaram się odwiedzić blogi, które mnie zainteresują i skomentować je najszczerzej jak potrafię. :-)

Pozdrawiam cieplutko, Ameliaxx

312 komentarzy:

 1. http://not-everything-is-so-beautiful.blogspot.com/
  zapraszam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. |SPAM , SPAM |
  Z góry przepraszam .
  Na blogu pojawił się 1 rozdział . Zapraszam : http://trrembles.blogspot.com/2013/01/chapter-i.html : * jeszcze raz przepraszam :c

  OdpowiedzUsuń
 3. ***Spam, spam ****
  Na blogu pojawił się nowy rozdział :) przepraszam za spam , jeśli Ci wadzi , usuń ten komentarz :* czekam na komentarz :* z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam :> http://you-world-my-world.blogspot.com/2013/01/can-me-help.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli masz czas zapraszam na naszego bloga, którego otworzyłyśmy niedawno. Pojawił się już prolog oraz bohaterowie w jednej z zakładek.
  Serdecznie zapraszam do czytania i wyrażania swojej opinii :)
  http://jealous-poor-and-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. [spam]
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział z perspektywy Elle. Zachęcam do przeczytania oraz skomentowania, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat rozdziału.
  Jeśli chcesz zadać nam pytanie dotyczące naszego życia prywatnego to zapraszam na http://ask.fm/justwilliams gdzie odpowiadamy na zadane pytania :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero zaczynam pisać bloga, ale i tak zapraszam do przeczytania i skomentowania ;) http://where-are-true-friends.blogspot.com/ Lottie♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć :) Na naszym blogu pojawił się właśnie 1 rozdział z perspektywy Lorel. Zachęcam do przeczytania i wyrażenia szczerej opinii gdyż bardzo nam na tym zależy.
  Pozdrawiamy i życzymy miłej nocy ♥
  http://jealous-poor-and-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na nowy rozdział :) eternal--mystery.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej :* Zapraszam na nowy rozdział :)
  true-friendship-with-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. [spam]
  Pracownicy Rivendale Hostpial postanowili zorganizować wycieczkę na plaże. Co się tam wydarzy? Czego dowie się Fleur? Czy sprawy miłosne niektórych pacjentów się wyjaśnią? Wszystkiego dowiesz się czytając nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com . zachęcam do wyrażenia szczerej opinii na temat rozdziału, pod którym można zadawać pytania bohaterom.
  Pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam do przeczytania, skomentowania oraz zaobserwowania jeśli Ci się spodoba mojego nowego bloga. Jest to mój pierwszy tego typu blog dlatego pragnę widzieć szczere opinie, a nie zmyślone i napisane od tak :)
  Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz zapraszam na:
  http://sarcasm-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. zapraszam Cię na 2 rozdział :) http://trrembles.blogspot.com/2013/02/chapter-2.html mam nadzieję , że wyrazisz swoją opinię w komentarzu :> z góry dziękuję : ** mam nadzieję , że dodasz się też do obserwatorów , bo jest to na początku dla mnie bardzo ważne , aby jakoś wybić się z tych blogów :) mam nadzieję ,że pomożesz trochę :) z góry dziękuję : * / przepraszam za spam :c

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć! Na wstępie chciałabym przeprosić za spam. "Londyn. Jedno z największych miast w Europie które przez cały czas tętni życiem[...]" oto fragment prologu nowego opowiadania. Jeżeli chcesz przeczytać więcej zapraszam na http://mee-you-us.blogspot.com/. Zachęcam do komentowania i wyrażania szczerej opinii oraz jeżeli się spodoba do obserwowania. Jeszcze raz przepraszam za spam :) Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Przepraszam za spam ♥♥♥
  |Spam|
  „O dwudziestej trzeciej pięćdziesiąt osiem siedziałam już z moją przyjaciółką i bagażem podręcznym w pociągu. Czułam zapach nocy. Ostatnie dźwięki Londynu pożegnały nasze zmęczone ciała. Położyłam dłoń na siedzeniu, jednocześnie trącając opuszkami palców materiał. Pociąg ruszył. Ruszył w kierunku „Nieznane”.” Zapraszam na pierwszy rozdział na: past-art-and-we.blogspot.com Liczymy na szczere opinię. ♥ ~Sassy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Z góry przepraszam za spam.

  Za każdym razem zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam ? Czy postąpiłam słusznie odchodząc ? Zostawiając Go samego ? Miłość – uczucie, silniejsze niż śmierć, a jednak, ruszyłam przed siebie, nie zważając na Jego uczucia i potrzeby.
  Szłam długim, beżowym korytarzem, zbliżając się do odpowiedniego pokoju, w którym aktualnie przebywał On. Stanęłam przed drzwiami i podniosłam rękę by zapukać, zawahałam się i cofnęłam dłoń. Opuściłam głowę i zakryłam twarz włosami, aż poczułam słoną łzę na policzku. Blado się uśmiechnęłam, gdy usłyszałam Jego śmiech. Zrozumiałam, że nie mogę wrócić. Nie teraz, kiedy ma dziewczynę i jest wreszcie szczęśliwy. Wolno obróciłam się na pięcie i ponownie zrezygnowałam z ujrzenia Jego zabójczego uśmiechu i błyszczących, niebieskich oczu. Otarłam kolejne łzy, spływające po mojej twarzy i schowałam palce we włosach.

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA:
  negatywy-uczuc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej :* Zapraszam na bloga. Pojawiła się pewna wiadomość :)
  true-friendship-with-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na 1 cz. 8 rozdziału na:
  http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com
  Przepraszam za spam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na http://letsworkthroughit.blogspot.com/ :)
  A twojego bloga już nadrabiam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Życie każdego człowieka toczy się własnym tempem. Jedni wolą prędkość; liczne zwroty akcji i intrygi. Inni wybierają powolne i pewne tempo.
  Życie Harry'ego przeszło gruntowne zmiany. Przeprowadzka, rozwód rodziców, nowe znajomości. Ale czy da radę z niespodzianką, jaką szykuje dla niego własna siostra - Gemma?

  You Are My Dream - The Story Of People

  Historia o zwykłych ludziach.
  Poznaj Harry'ego, Gemme, Zayn'a, Perrie, bliźniaczki Calder, Danielle, Greg'a, Nicole, Liam'a oraz Louisa i Niall'a.
  Poznaj ich historię.

  http://from-hatred-to-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwaga! Spam!
  Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej? Dowiesz się, wchodząc na mojego bloga: http://percyiannabeth.blogspot.com/
  Fanfiction na podstawie serii książek "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" autorstwa Ricka Riordana. Serdecznie zapraszam!
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 21. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 22. Siemka . Dzisiaj nie ze spamem , ale nie wiedziałam gdzie to zostawić ; )) chciałaś coś mi przekazać prywatnie , a więc to jest moje gg ; * mam nadzieję , że się odezwiesz ♥ i napiszesz coś na temat mojego bloga , jak napisałas :) 11455817 :) buziaki : *

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam :D ran-potem-kochaj-mnie.blogspot.com

  Nigdy nie zastanawiałem się nad tym co będę robić w przyszłości. Nigdy nie było to ważne, aż do teraz… Poczułem co to znaczy kochać i być kochanym.

  Wiele razy myślałem nad moim życiem. Nad tym jakie jest. Zrozumiałem, że jest puste i nic nie warte….

  Udawałem dojrzałego mężczyznę, a byłem dzieckiem. Kochałem, a zdradzałem. Obiecywałem, a kłamałem.

  Szukałem miłości, a ona stała obok mnie. Kiedy ją zauważyłem, było już za późno. Zostałem sam, z marzeniami i tęsknotą.

  Wierzysz w miłość ?
  Wierzysz w przeznaczenie ?
  Wierzysz w miłość między dwojgiem ludzi ?
  Wierzysz w bezinteresowność ?
  Wierzysz w to, że nic nie dzieje się bez przyczyny ?
  A może, to wszystko było zwykłym przypadkiem ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam Cię na: http://our-fate-lives-within-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Serdecznie zapraszam na nowo powstały blog, którego motywem przewodnim jest grafika komputerowa. Znajdziesz tam różne ciekawe rzeczy na blogspot, począwszy od szablonów i nagłówków, a skończywszy na instrukcjach, stockach, czy tekturach. Zapraszam do przeglądania, czytania, komentowania i pobierania!

  http://psychodeliczna-selene.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam cię serdecznie na trzeci rozdział na: http://letsworkthroughit.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że cię zaintryguje i sprawi, że zostaniesz ze mną na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 27. [SPAM] "W jego ramionach czułam się jak małe, bezbronne dziecko, które przybiegło w nocy do swojego ojca, bo przyśniło mu się coś strasznego. Spokojnie i bezpiecznie, jakby nikt nie mógł mnie zranić"
  Zapraszam na 5 rozdział could-freeze-this-moment-in-a-frame.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. [spam]
  "Dopiero po chwili zrozumiałam, że przez większość czasu wstrzymywałam oddech. Bałam się Fleur i żałowałam, że powiedziałam jej o tym, co widziałam wczorajszego wieczoru. Już od samego rana wiedziałam, że ten dzień będzie należał do tych gorszych. Zwłaszcza, że nikt nie wiedział o moich urodzinach."
  Zapraszam na nowy rozdział, który pojawił się na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/. Zachęcam do wyrażenia szczerej opini na temat rozdziału.
  Pozdrawiam Elle

  OdpowiedzUsuń
 29. (Spam) Isabella ma 18lat.Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu.Jej rodzice mają wytwórnie płytową i właśnie pod pisali kontrakt z zespołem One Direction.Czy nowo poznane osoby staną się dla Is przyjaciółmi,a może połączy ją z jednym z nich coś więcej niż tylko przyjaźń?Czy Anna zapomni o swojej przyjaciółce?
  zapraszam na blog. http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Kręgi Tajemnic to...

  Opowieść o smutki, miłości, pragnieniach, marzeniach i pożądanych tajemnicach.
  Przeniesiesz się w zupełnie inny świat. Poznasz sekrety
  głównej bohaterki i jej chore zagrania. Z pozoru można wnioskować, że będzie
  to historia o dobrym charakterze, jednak czy aby na pewno? Pozory mylą.
  Oderwij się choć na chwilę od szarej rzeczywistości i przenieś się w świat pełen nierozwiązanych zagadek, słodkich kłamstw i sekretów, czasem zakrapianych świeżą krwią...

  KRĘGI TAJEMNIC

  OdpowiedzUsuń
 31. [ SPAM ]
  Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com , jest to opowiadanie o One Direction, mam nadzieję, że Ci się spodoba, ogółem do jest dopiero początek. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na mój pierwszy blog z opowiadaniem, dopiero zaczynam więc proszę o wsparcie i szczere komentarze ;) Buziaki
  http://smile-of-harry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na opowiadanie o niezwykłej nastolatce.
  http://strazniczkajasmine.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 34. [spam]
  Zapraszam serdecznie na mojego bloga.
  Opowiada on o dwóch dziewczynach niemających
  łatwo w życiu, dlatego też sięgają po narkotyki,
  a ich problemy stają się jeszcze większe.
  Mile widziany komentarz ^ ^
  http://kazdy-moment-jest-odpowiedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. [ SPAM ] " Grzeczna dziewczynka, mam pierwszą prośbę..prośbę, czy może rozkaz? Trzymaj się daleko od szkolnej elity, a od Louisa tym bardziej. Mam dla Ciebie też ciekawą informację. Twój nowy przyjaciel - Chris jest gejem, pozdrawiam! "

  http://everything-little-things.blogspot.com/ Pojawił się rozdział trzeci, zapraszam do komentowania i przepraszam za spam. Cece ♥

  OdpowiedzUsuń
 36. Takie zwykłe ale jednak nie?? hehe... Zapraszam na mojego bloga z imagine'ami o 1D oczywiście... ;)
  http://my-imagine-about-them.blogspot.com/
  Zostawcie komentarze bo nie wiem czy ciągnąć to dalej czy nie...

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam do składania zgłoszeń. ;)
  [ http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 38. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, który liczy już cztery rozdziały. Historia opowiada o Rosalie, która została pokrzywdzona przez los. Najpierw śmierć matki, sierociniec, a następnie życie na własną rękę, podczas którego poznaje chłopaka. Kiedy myśli, że może być coraz lepiej, zostawia ją, gdyż chce się teraz skupić na karierze. Załamana Ros postanawia opuścić rodzinne miasto – Londyn – w którym jak mówi nic jej już nie trzyma i przeprowadza się do Stanów w poszukiwaniu swojej cioci, siostry jej zmarłej mamy. Czy to się jej uda? Czy w los się do niej uśmiechnie? Wszystkiego się dowiesz czytając. Jeśli znajdziesz czas i wejdziesz na mojego bloga, przeczytasz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, obserwowania i w ogóle, pozostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Przepraszam za spam, pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. 444-days-in-hell.blogspot.com < - zapraszam na rozdział dwunasty.

  OdpowiedzUsuń
 40. "Hungry Eyes" to opowieść o młodej utalentowanej muzycznie dziewczynie, która w swoim życiu już dużo przeszła... Ale wszystko staje się piękniejsze, bardziej kolorowe kiedy poznaje Harry'ego:) Serdecznie zapraszam do czytania owej opowieści.

  http://hungryeyesdarling.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Siemka <3 Na trrembles pojawił się nowy rozdział :) mam nadzieję , że skomentujesz i miło by mi było gdybyś dodała się do obserwujących o ile już nie jesteś :* Buziaki xx http://trrembles.blogspot.com/2013/02/chapter-3.html

  OdpowiedzUsuń
 42. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. http://why-dont-they-stay-young.blogspot.com/ przed chwilką dodałam nowy rozdział, zapraszam x

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam do siebie.Mam nadzieje ,ze zainteresują Cię losy Niall'a i Jasmine oraz ,że zostawisz coś po sobie :D
  http://reason-to-smilex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. spam.
  zapraszam na szósty rozdział na http://idontknowwhybutimissyou.blogspot.com/
  mamy nadzieję, że Ci się spodoba i wyrazisz nam swoją opinię o nim ;)))

  OdpowiedzUsuń
 46. http://my-herat-the-moon.blogspot.com/ <-- zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 47. Inna niż wszystkie,pełna tajemnic,niewyjaśnionych sytuacji historia.Całkeim zwyczajna,jednak intrygująca...sprawdź sam na: http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/
  Dośka i Eve ;*

  OdpowiedzUsuń
 48. Witam. Powstał mój nowy blog. Całkiem inna historia, inne czasy, inna bohaterka... Jedynie bohaterzy pozostali Ci sami. Jeżeli interesuje Cię bliższe poznanie nowej historii, to zapraszam!
  the-boy-from-my-dreams-1d.blogspot.com

  Pozdrawiam, Adeline! :) x

  OdpowiedzUsuń
 49. Witam. Powstał mój nowy blog. Całkiem inna historia, inne czasy, inna bohaterka... Jedynie bohaterzy pozostali Ci sami. Jeżeli interesuje Cię bliższe poznanie nowej historii, to zapraszam!
  the-boy-from-my-dreams-1d.blogspot.com

  Pozdrawiam, Adeline! :) x

  OdpowiedzUsuń
 50. Hej zapraszam do mnie na bloga.http://julus-world.blogspot.com/Pojawił się już drugi rozdział mojego opowiadania "Bez pamięci". Oprócz tego jest jeszcze prolog i pierwszy rozdział. |Liczę na choć krótki komentarz. Pozdrawiam Kilulu

  OdpowiedzUsuń
 51. Inna niż wszystkie,pełna tajemnic,niewyjaśnionych sytuacji historia.Całkeim zwyczajna,jednak intrygująca...sprawdź sam na: http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/
  Dośka i Eve ;*

  OdpowiedzUsuń
 52. "Szłam dziwnym labiryntem. Nie wiem jak się tam znalazłam. Wołałam o pomoc, ale nikt mnie nie słyszał. Byłam tam sama, bałam się. Nie miałam pojęcia co robić. Krzyczałam, szarpałam się z własnymi myślami, ale niestety nic mi nie pomagało. Stawiałam nie pewne kroki, które tak czy siak nie prowadziły do żadnego wyjścia. Wszystko było białe, zupełnie jak proszek, na który miałam ochotę. Podeszłam bliżej tego boku. Sięgnęłam ręką i jest, udało się. W ręku trzymałam dawkę, która była mi potrzebna." Jeśli chcesz wiedzieć co wydarzyło się w nowym rozdziale zapraszam serdecznie na http://life-is-a-slut.blogspot.com/
  Pozdrawiam i życzę przyjemnej nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Ahoj,
  zapraszam do odwiedzenia i skomentowania mojego nowego bloga : smak-twych-ust.blogspot.com
  Przepraszam za spam, już nie będę :3.

  OdpowiedzUsuń
 54. Nikki Alves pracowała przez jedenaście lat jako tajniak. W końcu postanowiła zmienić swoje życie, ponieważ czuła się wypalona zawodowo. Potem zgodziła się przyjąć posadę szefa zespołu NCIS, lecz dokończyła do końca pierwszą sprawę, po czym złożyła rezygnacje.
  Zdecydowała się na wyjazd do Włoch. Czy ten wyjazd zmieni jej życie? Co się stanie? Czy los ma jakiś plan? Czy zmieni siebie oraz swoje życie na lepsze? A może na gorsze?
  Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te pytania to zapraszam na swojego bloga.
  http://patrzenie-w-tym-samym-kierunku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej zapraszam na moje opowiadanie o chłopaku który zmaga się z życiem, podczas gdy Ziemia zaczyna się rozpadać. Zapraszam są już trzy rozdziały
  http://julus-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. przepraszam za spam.
  zachęcam do odwiedzenia naszego bloga http://sick-mad-sad.blogspot.com/ gdzie pojawił się nowy rozdział z perspektywy Fleur. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego Fleur jest zamkniętą w sobie dziewczyną i nikomu nie ufa, to ten rozdział wiele wyjaśni. Zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia swojej opinii.
  Pozdrawiam Bambi ♥

  OdpowiedzUsuń
 57. Dwie dziewczyny, dwa odmienne charaktery, przypadek czy przeznaczenie? Kolejna przeprowadzka, tym razem do Londynu jest wielką zmianą w życiu 18-letniej Lesley. Przez mały wypadek, na swojej drodze spotyka dziewczynę imieniem Merit, która przewróci jej życie do góry nogami. No właśnie. Merit, czyli osoba, która przez swoje zachowania pakuje się w coraz większe tarapaty, aż w końcu zostaje wezwana do stanięcia przed sądem. W całą sprawę dziewczyna wciąga nowo poznaną jej koleżankę - Lesley. Ona zaś na swojej drodze napotyka starego przyjaciela, z którym strasznie dużo ją łączy. Dziewczyny poznają coraz więcej ludzi, życie wydaje się być jedną wielką grą, w której albo wygrasz, albo stracisz. Tysiące plączących się razem uczuć. Miłość? Zazdrość? Przyjaźń? Czy mimo wszystko przetrwają? Coraz więcej tajemnic, łez i strachu. Kiedy na pozór jest dobrze, wszystko ponownie zaczyna się kręcić w okół niewyjaśnionej sprawy w sądzie. Rozstania, zmienne uczucia, udawana miłość i nienawiść są sprawką strachu w jakim grupka tych młodych ludzi żyje. Czy wszystko się ułoży? A może przez szarpiące nimi uczucia ich drogi się rozejdą? Zapraszamy na prolog na http://whodoyouthinkiamonedirectionstory.blogspot.com/ Przepraszamy za spam. :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam na nowy rozdział pt: "Wiem czego ode mnie oczekujesz i..."

  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. true-friendship-with-1d.blogspot.com :) Zapraszam. Rozdział X już jest ! :*

  OdpowiedzUsuń
 60. „- Hazz...On nie rozmawia.. -szepnął mu na ucho Zayn a w oczach Stylesa pojawiły się słone krople.
  - Jezu...
  - Lepiej będzie jak na razie pójdziesz..”

  Nowy rozdział na:
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga http://no-lies-just-loove.blogspot.com/ gdzie pojawił się 13 rozdział (+18). Zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia swojej opinii o rozdziale jak i całym blogu. A jeśli nie obserwujesz bloga to zaobserwujesz go.
  Pozdrawiam Jessica. ♥

  OdpowiedzUsuń
 62. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  Zapraszam,
  Wika xx

  OdpowiedzUsuń
 63. Z czym kojarzy się Tobie kolor zielony?
  Mi z harmonią, spokojem i równowagą – każdy przynajmniej raz słyszał, że kolor zielony pomaga w odnajdowaniu spokoju.
  Więc, co powiesz na zielone oceny?
  Wejdź i sprawdź nas!
  http://zielone-oceny.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 64. [SPAM]
  „-Serio? Wyglądasz jak pierdolony Edward!- zaśmiałam się, przekraczając próg.
  -Z tego co wiem, to Bella nie miała różowych włosów i nie upalała się trawką, zasypiając z butelką wódki w dłoni- odgryzł się, dając mi buziaka w policzek na powitanie.”
  ______
  Zapraszam na 10 rozdział C&C na:
  bythewayimwearingthesmileyougaveme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. cześć :) na blogu http://no-lies-just-loove.blogspot.com/ pojawił się 13 (+18) rozdział. zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia szczerej opinii na temat rozdziału oraz bloga. ♥

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapraszam na nowy rozdział na eternal--mystery.com.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 67. [spam]
  "Cisza. Zupełna cisza.[...] w tym samym momencie w ręce obracając ołowianego żołnierzyka. Milczał, tak jak głosy, które po raz pierwszy od dłuższego czasu nie dawały mi się we znaki. One były ze mną zawsze. Czasem stłumione, jednak ciągle gdzieś tam były. Teraz zniknęły. W magiczny sposób dawały mi choć przez moment poczuć się jak normalny człowiek."
  zapraszam na nowy rozdział na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ który pojawił się z perspektywy chorującego na schizofrenie Louisa. Zachęcam do wyrażenia szczerej opini na jego temat.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam
  Elle ♥

  OdpowiedzUsuń
 68. zapraszam ;p
  http://and-little-things-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam na czwarty rozdział na blogu:
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 70. SPAM "Spojrzał na mnie wyraźnie zestresowany. Jego usta drżały, jakby chciał coś powiedzieć, jednak nie mógł z siebie wydusić żadnego słowa. Zasługiwałam na wyjaśnienie"
  Chciałabym serdecznie zaprosić na 6 rozdział na http://could-freeze-this-moment-in-a-frame.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. [SPAM]
  Kątem oka dostrzegasz jakiś niepożądany ruch. Nie powinno tu być nikogo. Jesteś już przy posesji Hekate Hall - ośerodka dla dzieci nocy. Nikt poza uczniami i personelem nie może zobaczyć budynku. To miejsce nie istnieje dla zwykłych śmiertelników. Chyba, że…
  Zaczynasz uciekać. Jesteś za wolna, za wolna… Dopadnie cię. Zginiesz. Łowcy nie mają litości. Zaciskasz mocno pięści, przygotowując się na najgorsze, ale wciąż biegniesz. Najszybciej jak potrafisz.
  Dopadasz do bramy w tym momencie, w którym czyjeś silne ramiona oplatają cię w pasie. Mogłoby wydawać się to pieszczotą, gdyby nie siła i zamiar napastnika. Nienawidzisz być bezbronna, ale taka właśnie jesteś. Wołasz o pomoc, błagasz o cud, bo tylko on cię może uratować.
  Nadchodzi... Wiadomo kto wygra - nie masz szans. Za chwilę potomek Draculi wykona na Tobie ostateczny wyrok...

  Serdecznie zapraszam Cię na bloga: http://shadow--of--memories.blogspot.com/
  Opowiadanie z One Direction, którzy wcielają się w rolę wampirów i wilkołaków :)

  OdpowiedzUsuń
 72. Zapraszam na nowy rozdział! :)

  Pozdrawiam,
  @xx_adeline
  the-boy-from-my-dreams-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. Zapraszam na rozdział pierwszy na smak-twych-ust.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam na nowy rozdział pt: "Żartujesz?"

  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Serdecznie zapraszam Cię na http://your-kiss-unmissable.blogspot.com/ '' Czekam na nasze chwile z zapartym tchem. Odliczam dni, trzymam kciuki. Twoje słowa o przyszłości sprawiają, że się rozpływam. I wiem. Wiem, że nikt lepszy nie mógł mnie w życiu spotkać. A gdy zamknę oczy, to wydaje mi się że to już, już..''
  Bardzo proszę o wyrażenie opinii w komentarzu i dodanie się do obserwatorów, co oczywiście w miarę możliwości postaram się odwzajemnić. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 76. http://neversayneveruntilyoutry.blogspot.com/
  liczę że zostawisz po sobie komentarz . a jeśli spodobał ci się mój blog to zaobserwuj : )

  OdpowiedzUsuń
 77. http://as-long-as-u-lov-me.blogspot.com/ z-a-p-r-a-s-z-a-m. :) dopiero zaczynam, i miło by było, gdybyś wpadła, przeczytała, skomentowała, skrytykowała etc. :)

  OdpowiedzUsuń
 78. [SPAM]
  Opowiadanie amatorskie, spod piórka młodej pisarki, opowiada o miłości i poświęceniu równocześnie przenosząc czytelnika w świat niezwykły, niecodzienny, magiczny.
  Czy jesteś odkryć tajemnice jaką skryła przed ludzkością burza? Czy jesteś gotowy ruszyć w podróż wraz z magią by odkryć ludzkie słabości? Czy jesteś w stanie odnaleźć w SOBIE choć krztę magi? Magi, która niezaprzeczalne zmieniła życie bohaterom tego opowiadania.
  I najważniejsze:
  Czy jesteś gotowy popełnić błędy, nałykać się magi i pokochać?
  Jesteś gotowy?
  ZAPRASZAM.

  http://love-magic-mistakes.blogspot.com/

  PS.: W opowiadaniu nie zabraknie One Direction.

  OdpowiedzUsuń
 79. 1943r.Polska
  "...Jego ręka spoczęła na mojej tali, chroniąc mnie jednocześnie przed upadkiem. Wyciągnął drugą rękę w kierunku swojego pistoletu. Odbezpieczył go i wycelował.
  Zdążyłam jeszcze powiedzieć "Zdrajca", zanim wyczerpana osunęłam się bez czucia na jego pierś"

  http://przez-burze-wojny.blogspot.com/

  PS. Świetny szablon! Prosty a taki genialny!!

  OdpowiedzUsuń
 80. [Spam]
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowo założonego bloga z udziałem One Direction. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na mojego bloga i zaglądając do zakładki "Fabuła". love-magic-mistakes.blogspot.com
  Liczę na szczery komentarz pod prologiem♥

  OdpowiedzUsuń
 81. Zapraszam na 4 rozdział na eternal--mystery.blogspot.com :) Mam nadzieję, że wpadniesz xx

  OdpowiedzUsuń
 82. Piątka dziewczyn - przygody ich i ich zwariowanej klasy. Wokalistka lokalnego zespołu, niebieskowłosa, niepoczytalna psycholka? To tylko w West Boston College! Wrota przedwojennego budynku otwierają się, a Tobie nie pozostaje nic, jak zapoznać się z tą pełną skrajnych emocji opowieścią. Na blogu nie zabraknie także One Direction! ;)
  Zapraszam: http://dont-say-maybe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. hej :) chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowiutkiego bloga pt. "Breath of Blue". Opowiada on o uczennicy szkoły muzycznej w Coulsdon Town (szósta strefa Londynu) oraz jej przeżyciach. Będzie trochę miłości, trochę przyjaźni, trochę smutku i agresji :) Z udziałem niesławnych One Direction! Mam nadzieję, że zwiastun, który jest zamieszczony na blogu, Cię zainteresuje do czytania mojego opowiadania :) Prolog już dodany! Liczy się każdy czytelnik, liczysz się Ty, dla mnie! link: http://breath-of-blue.blogspot.com/ Z góry bardzo przepraszam za spam :) całuję, Pluton <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Zapraszam na nową notkę pt: "-Jak to TU ? Przecież TU nic nie ma!".
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Serdecznie zapraszam na piąty rozdział :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. postanowiłam, że zrobię Ci taki mały niewinny spamik :D

  więc na blogu http://idontknowwhybutimissyou.blogspot.com/ pojawił się SIÓDMY już rozdział pisany przeze mnie :D
  i zapraszam Cię serdecznie na http://beautifuldangerouandmystery.blogspot.com/
  jest nowy, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba XD

  OdpowiedzUsuń
 87. Czy znałabyś/znałbyś moje imię? Czy zapamiętałaś/zapamiętałeś mnie? Czy czujesz to co ja? Czy złamię tobie serce? Czy chcesz, abym ciebie błagała? Czy naprawdę jesteś pewien, że się jeszcze spotkamy? Co zrobisz jeśli tak będzie? Lepiej odwrócić się, zanim wbiję ci nóż w plecy. Skocz po drugiej stronie balustradzie, a ja upadnę na kolana, cierpiąc. Utonę w rozpaczy. Musimy być silni, iść dalej.
  http://i-must-be-strong-and-carry-on.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. http://onedirectionwmoimzyciu.blogspot.com/ zapraszam do mnie i proszę o komentarze. :P
  pozdrawiam Alex :*
  PS: moje opowiadanie głównie dotyczy NIalla ale nie tylko :P :D

  OdpowiedzUsuń
 89. Pojawił się rozdział pierwszy u mnie
  http://i-must-be-strong-and-carry-on.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 90. Pojawił się rozdział drugi. Zapraszam,
  http://i-must-be-strong-and-carry-on.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Lycanos Private School można by uznać za normalną szkołę. Ale uznawanie przez ludzi z zewnątrz nie nawiązywało do tego, czy szkoła była normalna czy też nie. Zagłęb się w tajemnice tej snobistycznej, wyidealizowanej szkoły razem z Angel, dziewczyną wyczekiwaną przez uczniów i... nie tylko.

  http://lycaonshighschool.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. ~' Czułam , jak wszystko we mnie pływa . Uczucie podobne do zakochania , lecz to nie to . Czułam pewną euforię , zmieszaną z niepewnością , co odpowiadała w moim organiźmie jako niepokój z nutką tajemniczości . ' - na trrembles pojawił się 4 rozdział , a Ty chyba go czytasz :) Serdecznie zapraszam , oczywiście czekam na komentarz miły lub nie :* Jeśli nie jesteś w obserwowanych ,a podoba Ci się , to bardzo bym się ucieszyła , gdybyś się na tej liście znalazła : * z góry dziękuję :) http://trrembles.blogspot.com/2013/03/chapter-4.html PRZEPRASZAM ZA SPAM :c

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na 1 rozdział mojego nowego opowiadania o 1D! (:
  luckymemory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. http://summer-love-again.blogspot.com/

  Opowiadanie o nastoletniej Julii, która związała się z Zayn'em Malik'iem. Razem z resztą zespołu One Direction przeżywają wiele ciekawych przygód.

  "Zadzwonił budzik. Jak ja nienawidziłam tego dźwięku. Musiałam wstać do szkoły. Myślę, że dam radę wytrzymać jeszcze dwa tygodnie chodząc do niej.Spojrzałam na wyświetlacz telefonu. Pięć wiadomości i trzy nieodebrane połączenia. A od kogo? Od Thomasa. Nadal nie może pogodzić się z tym, że nie jestem nim zainteresowana. Mógł działać gdy byłam w nim zakochana, ale zbliżają się wakacje i pewnie znów zachoruję na letnią miłość."

  Zapraszam do skomentowania i zaobserwowania :)

  OdpowiedzUsuń
 95. Spam.
  Dziewczyna, która mimo choroby serca i życia poświęconego w szpitalu, ma marzenia oraz plany. Każdy dzień to walka. Codziennie ma takie samo zadanie: Bycie Silną. Wszystko zmieni (nie)zwykły koncert One Direction, na które zaciągnęły ją przyjaciółki.
  Jesteś ciekawa, co będzie dalej ?
  Zapraszam na mojego bloga: http://sick-with-love.blogspot.com/

  [ Przepraszam za spam ]

  OdpowiedzUsuń
 96. Zapraszam na mojego bloga o One Direction którego prowadze z przyjaciółką. http://lovestorymyboys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. Spam!
  Zapraszam: http://my-red-sky.blogspot.com
  Liczę na twoją szczerą opinię. W wolnym czasie, nadrobię rozdziały u Ciebie :)
  Pozdrawiam Hessa.

  OdpowiedzUsuń
 98. Serdecznie zapraszam na:

  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/

  Jest to historia młodej dziewczyny, która na swojej drodze spotyka sławny boysband - One Direction. Od tego czasu jej życie wywraca się do góry nogami, jednakże nie zawsze jest to bezpiecznie. Dziewczyna musi zmierzyć się z uczuciem, jakim darzy jednego z członków zespołu oraz kłamstwami, które mogą na zawsze zmienić jej życie...

  OdpowiedzUsuń
 99. [Spam]"Otworzyłam oczy, które na jego widok mimowolnie się zeszkliły. Zawsze chciałam być osobą, która potrafi zamaskować swoje uczucia, ukrywając to, co naprawdę dzieje się w jej wnętrzu. Próbowałam, jednak nie wyszło. " Chciałabym serdecznie zaprosić na 7 rozdział na http://could-freeze-this-moment-in-a-frame.blogspot.com/ ; )

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam na nowy rozdział , na bloga , którego nie wiem czy czytasz , ale piszą ,że łatwo i szybko się czytasz , więc może się skusisz :) Jeśli ci się spodoba ,to oczywiście miło by mi było , jeśli dodasz się do obserwatorów , ale nic na siłę :) you-world-my-world.blogspot.com :>
  ~ Mam propozycję dla każdego bloggera , który prowadzi bloga i poszukuje szablonu :> Założyłam szabloniarnię i chętnie zrealizuję zamówienia :> fabykaszablonow.blogspot.com :)

  Przepraszam oczywiście za spam :c

  OdpowiedzUsuń
 101. SPAM
  Serdecznie zapraszamy na długo wyczekiwany 1 rozdział moj-czas-waznosci.blogspot.com
  Dośka i Eve :*

  OdpowiedzUsuń
 102. Hej! Chciałam Cię zaprosić na rozdział 3, który pojawił się wreszcie na http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/ :) Proszę o szczery komentarz :*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 103. Nominowałam cię do nagród Libster i Versatile. Po więcej informacji zapraszam na mojego bloga :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 104. |SPAM|SPAM|SPAM|
  Na :
  love-magic-mistakes.blogspot.com
  pojawił się pierwszy rozdział. Mam nadzieje, że wpadniesz i wyrazisz swoją opinię – postaram się zrewanżować.:)
  A o to kawałek rozdziału: „Chłopak zachwiał się, co zmusiło go do natychmiastowego zajęcia jednego z plastikowych krzeseł. Ciemnooki starał się uspokoić zaciskając dłonie na krańcach krzesła. Łącząc powieki widział mnóstwo obrazów – przerażających, pięknych, czarnych lub kolorowych. Nie mógł wyróżnić jednego, konkretnego – było ich zbyt wiele. Spróbował wstać, jednak jego ciało odmówił posłuszeństwa. Wydobył z gardła cichy jęk bólu mając nadzieje, że ktoś go usłyszy. Jak się okazało na próżno…”
  Przepraszam za spam i mam nadzieje, że mimo to cię nie zniechęciłam♥

  OdpowiedzUsuń
 105. Serdecznie zapraszam ;)
  http://and-little-things-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 106. Witam! ;D
  http://walcze-bo-warto.blogspot.com/ zapraszam na nowe opowiadanie :) Mam nadzieję, ze się spodoba ;p
  Pozdrawiam poziomkowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 107. Hej :) Zapraszam na bloga. Pojawił się nowy rozdział -> true-friendship-with-1d.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 108. Zapraszam na nowy rozdział pt:" Mugolskie Przysłowia"
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. Narkotyki. Prostytucja. Życie poniżej normy. I miłość dla której poświęciliby wszystko.
  Harry to osiemnastolatek, który zgubił swoją dobrą drogę. Oparcie znalazł w Perrie i… narkotykach. Pewnego dnia na ulicy ujrzy chłopaka, o którym nie będzie mógł przestać myśleć. Zrobi dla niego wszystko.
  Louis to dwudziestopięcioletni mężczyzna opiekujący się swoim siedemnastoletnim bratem Niallem. Ich rodzice nie żyją i na domiar złego Niall ma problemy z odżywaniem.
  Serdecznie zapraszam: http://wantyourhelp.blogspot.com/


  Pewnego dnia Louis wychodzi do sklepu, żeby kupić coś na śniadanie. Niestety tego felernego dnia zostaje porwany. Jego chłopak- Zayn łapie się wszystkich możliwych sposobów, aby go znaleźć. Lecz czy mu się uda i będzie żył długo i szczęśliwie ze swoim ukochanym? Serdecznie zapraszam http://lookingformylouis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 110. Zapraszam na nocte-avis.blogspot.com . Pozdrawiam :>

  OdpowiedzUsuń
 111. Pewnie nie wejdziesz... nikt nie wchodzi. Ale ja i tak mam oraz będę mieć tą nadziej że klikniesz w tego linka, zostawisz komentarz, wyrazisz się, ocenisz... po prostu będziesz <3

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 112. Każdy ma swoje pole widzenia. Dlaczego więc starać się je spłaszczyć?
  Każdy ma też swoich faworytów. Ale nie ja!
  Piszę blog z każdym z One Direction, jeden rozdział- jeden bohater.
  Wydaje się banalne... Wiem, jednak co ci szkodzi wejść, przeczytać jeden rozdział i skomentować?
  Tak niewiele, a jednak daje olbrzymiego kopa. Motywacja i wszystko inne, to właśnie to, co możesz mi dać.
  Naprawdę wierzę, że mimo wszystko jednak to zrobisz i a nuż ci się spodoba :)
  Zapraszam na
  http://mpsth.blogspot.com/

  Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 113. S P A M

  Moje życie? Cóż, nie mogę narzekać. Nikt mnie nigdy nie zgwałcił, mam przyjaciół, dobry kontakt z rodzicami. Pieniędzy też mi nie brakuje. Nie nienawidzę siebie i swojego wyglądu, bo mogło być gorzej. Nie tnę się, nie ćpam, zostaje ewentualnie alkochol i papierosy. Nigdy nie zaczęłam się odchudzać, nie jeść. Życie wręcz idealne. Mam chłopaka, przeciętne oceny w szkole i spokój w domu. Jakoś żyje.
  Jestem Cadence Parker i jestem szczęśliwa.

  zapraszam na magicdreammer1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 114. Siedemnastoletnia dziewczyna imieniem Irmis Mercer po śmierci swoich rodziców trafia pod opiekę dziadków. Starsze małżeństwo chętnie pragnie zaopiekować się swoją wnuczką, mimo, że widziało ją zaledwie kilka razy. Gdy nastolatka trafia do domostwa swoich krewnych ci witają ją całą serią przestróg. Wkrótce dziewczyna poznaje sekret, który skrywali jej rodzice. Dowiaduje się o istnieniu niezwykłej krainy. Przenosi się do świata, który przez wieki był schronieniem czarodziejskich istot żyjących według pradawnych reguł. Zamieszkiwany przez zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Czy Irmis złamie zakaz i uwolni siły zła? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, które przeniesie Cię do krainy magicznych postaci.

  [http://wave-memories.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 115. Hej,
  na luckymemory.blogspot.com pojawił się 3 rozdział opowiadania „Unforgotten”.
  Zapraszam! (-:

  OdpowiedzUsuń
 116. Historia trzech dziewczyn. Jacquelin ma nieciekawą przeszłość, ale za wszelką cenę chce sprawić aby dostrzegano w niej człowieka jakim jest, a nie jakim była. Czy przeszłość może wpływać na przyszłość? Alexandra to typowa, zagubiona nastolatka z nałogiem. Silnie uzależniona od heroiny próbuje walczyć z nałogiem, ale zamiast tego coraz bardziej rujnuje sobie życie. Cosette jest postrzegana jako nieudacznik, uciekła z domu, rzuciła szkołę i pracuje jako kelnerka w podrzędnym barze, co odróżnia ją od wielu tysięcy osób o podobnym życiorysie? Marzenia. Chce wiele osiągnąć, chce pokazać, że stać ją na wiele, wiele więcej.
  Zachęcam do czytania i komentowania!
  http://probujacbycsoba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń 118. [spam]


  Historia przedstawia życie dwudziestolatki, która niegdyś wolna i niezależna nagle musiała zmienić swój styl życia. W jej słowniku zaczyna zanikać słowa jak: nadzieja. Czy blondynka da radę odbudować swą wiarę? No i kto ją tak surowo potraktował? Jaka naprawdę jest dziewczyna? I co w rzeczywistości skrywa pod delikatną i niewinną postawą?

  Zapraszam do odwiedzania mojego nowego opowiadania : http://righttroughthenight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Hej ! Nominuję Cię do TVB xD. Szczegóły u mnie na http://just-trust-isiia999.blogspot.com/.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 120. Jenny, od początku była inna niż wszyscy. Inaczej się odżywiała. Głównie jadła same warzywa i owoce. Jej rodzice tak na prawdę nie byli jej biologicznymi rodzicami. Kiedy miała 3 latka ,ktoś podrzucił ją pod drzwi jej obecnego domu.W jej rodzinnej miejscowości jej matka zabiła ,kiedyś człowieka ,a potem popełniła samobójstwo. Jej tato się załamał i wraz z Jenny, wyprowadzili się z wioski do miasta -Atlanty.Czasem jednak przyjeżdżał tam do wuja Jenny.Jedno przypadkowe wydarzenie i Jenny musi wyprowadzić się od swojego ojca i przenieść się do wuja. Z czasem w jej życiu dzieją się niewyjaśnione wydarzenia. Jenny odkrywa ,że nie jest taka sama jak wszyscy. Chce za wszelką cenę odkryć ,kim jest i co się stało z jej biologicznymi rodzicami ,a pomaga jej w tym chłopak o imieniu Niall. Przyjaźń ? A może coś więcej?Nazywa się Jenny Rossum ,a oto jej historia.
  http://rember-the-name.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 121. Cześć,
  U mnie kolejny, 4 rozdział opowiadanie „Unforgotten” Zapraszam! (:
  luckymemory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 122. 1996r. Hogwart
  Do Szkoły Magii i Czarodziejstwa zawitała profesor Umbridge.
  Voldemort i jego Śmierciożercy zbierają siły.
  Świat zawisł nad przepaścią.
  Toczy się walka dobra ze złem.

  Jak w tej sytuacji poradzi sobie Nelly Elev, wychowanica domu Lwa i Chris Nightwood ze Slytherinu?

  Jedno jest pewne: nadchodzące miesiące będą egzaminem ich charakterów.

  gdzies-tam-w-hogwarcie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 123. Czy w życiu każdego z nas rodzina jest najważniejsza? Czy rodzina powinna trzymać się razem i pomagać sobie? Czy powinniśmy dbać tylko o siebie i swoje interesy? Na rozstaniu dróg znajdzie się rodzeństwo, które do tej pory było bardzo ze sobą zżyte. Jak poradzą sobie z przeciwieństwami losu i nie tylko? A może pieniądze okażą się ważniejsze?

  "Masz rację, nie odpuszczę. A wiesz dlaczego? Bo łajdakiem się nie bywa, łajdakiem się jest."

  http://tasowac-karty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 124. [SPAM]
  Na: love-magic-mistakes.blogspot.com zagościł drugi rozdział. Miło by mi było gdybyś wpadła i skomentowała co o tym myślisz, a jeśli Ci się spodoba to może zostaniesz z bohaterami mojego opowiadania na dłużej. Zawsze staram się rewanżować :)
  A oto fragment rozdziału: „Blondyn szybko włączył racjonale myślenie i unosząc, znacznie lżejsze niż kiedyś, ciało mulata położył go, dość drastyczne, na własnym łóżku. Na jego ustach pojawił się lekki uśmiech spowodowany brakiem wymiotów chłopaka. Niall cały czas bał się, że zrobi komuś krzywdę. To wszystko było takie niedorzeczne – on, Niall Horan, robiący krzywdę niewinnej piękności i Zayn Malik leżące nieprzytomnie na łóżku jednego ze swoich najlepszych przyjaciół.”
  Przepraszam za spam i mam nadzieje, że mimo to cię nie zniechęciłam♥

  OdpowiedzUsuń
 125. SPAM!
  Zapraszamy na drugi rozdział naszego opowiadania.Mamy nadzieję,że się spodoba :)
  Dośka i Eve :*
  http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. http://not-everything-is-so-beautiful.blogspot.com/
  jest nowy rozdział i ogłoszenia parafialne xd + specjalne podziękowanie ;* Zapraszam wszystkich.!

  OdpowiedzUsuń
 127. [spam]
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiL6ep41iAI <--- a pod tym linkiem znajduje się zwiastun, który może zachęcić was do czytania :)
  Przepraszamy bardzo za spam
  Alison & Amanda ♥

  OdpowiedzUsuń
 128. *SPAM - Z GÓRY PRZEPRASZAM*
  Hej!:) Serdecznie zapraszam do zaglądania, czytania, komentowania i brania udziału w ankietach na moim blogu. http://believeindreams1994.blogspot.com/ Zapewne wiesz jak trudne są początki... Więc jest to początek tego bloga.Gdybyś mogła wejść, przeczytać a jak ci się spodoba to skomentować?;)
  Blog opowiada o dziewczynie która chcę zacząć nowe, lepsze życie. Czemu? No właśnie... Dziewczyna nie ma prawdziwych przyjaciół... Pewnago dnia znalazła sobie prace, w Wielkiej Brytani, lecz ona mieszka w Polsce. Mimo to postanwia wyjechać, z resztą przyjęli ją na studia... Pracodawca dziewczyny nazwa się Rayn, lecz gdy weszła do domu owego chłopaka, nie był to Rayn...
  Myślę że troszkę zachęciłam, więc zapraszam. http://believeindreams1994.blogspot.com/
  Jeszcze raz przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 129. Zapraszam na szósty rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 130. [spam]
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Zapraszamy na prolog oraz bardzo przepraszamy za spam :)
  http://life-are-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 131. Pojawił się rozdział drugi na smak-twych-ust.blogspot.com Serdecznie zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 132. Cześć ! Zapraszam na http://nevergiveup151900.blogspot.com jeżeli byłabyś zainteresowana opowiadaniem o trochę innej tematyce niż wampiry, demony itp ;p
  za niedługo stworzę też bloga z dramione i igrzyskami śmierci więc liczę na komentarz, czytelnika a może nawet obserwatora ;p

  OdpowiedzUsuń
 133. Spam
  April to dziewczyna mieszkająca w Londynie,wraz z przyjaciółmi chodzi do wspólnej szkoły.Wszystko było by dobrze,gdyby nie fakt że któregoś dnia,jej chłopak rzuca ją.Rozstanie boli jak każdego z nas. Próbuję pobudzić zazdrość Alexa chodzącego wraz z nią do szkoły,podrywając na jego oczach innych.A nawet idzie z nimi do łóżka tylko po to aby jej ex wiedział co stracił.
  W końcu zapomina już o słodkiej zemście,bawiąc się na imprezach,pijąc nie zliczone ilości alkoholu czy uprawiając sex z przyjacielem.
  http://andiamveryhappy.blogspot.com
  Jeśli spodobał ci się blog,zapraszam do napisania swojej opinii na temat rozdziału w komentarzu,a także do zaobserwowania opowiadania.
  Pozdrawiam,i przepraszam za spam ~Gabi xo

  OdpowiedzUsuń
 134. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 135. Jak myślisz ktoś zasługuję na taki los ? Przymuszają Cię do udziału w Igrzyskach, musisz mordować, aby oni nie zabili Ciebie. Taki los właśnie spotyka moją bohaterkę- Julites.
  Zapraszam.

  http://67igrzyskaoczamijulites.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 136. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link: http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/

   Usuń
  2. [spam]
   Jutro znowu nastanie dzień i trzeba iść do szkoły.
   Kolejny nóż w serce...
   Wszystkie wyzwiska, śmiechy, plotki.
   Przecież nic im nie zrobiłam.
   Dlaczego przeszkadza im to, że się uczę?
   Może chcę coś osiągnąć.
   a nie mieszkać pod mostem.
   Chciała bym z tond uciec.
   Ale gdzie? [...]

   Zapraszam na moje nowe opowiadanie, na którym są już bohaterowie i prolog.
   Mile widziane komentarze.

   Usuń
 137. eastofredsun.blogspot.com

  Zapraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 138. Hej :* U mnie kolejny, 5 rozdział opowiadania. Zapraszam! luckymemory.blogspot.com ♥

  OdpowiedzUsuń
 139. Zapraszam cię do przeczytania mojego bloga. Jest to opowiadanie o dziewczynie, której po śmierci babci przytrafiają się dziwne rzeczy. Razem z przyjaciółmi z nowej szkoły zostaje przyjęta do grupy ICE, która ma na celu eliminowanie złych aniołów. Opowiadanie o miłości, rodzinie, przyjaźni , ale znajdziesz tam również horror. Jeśli ciekawi cię ta tematyka, myślę że ci się spodoba :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 140. Historia trzech dziewczyn. Jacquelin ma nieciekawą przeszłość, ale za wszelką cenę chce sprawić aby dostrzegano w niej człowieka jakim jest, a nie jakim była. Czy przeszłość może wpływać na przyszłość? Alexandra to typowa, zagubiona nastolatka z nałogiem. Silnie uzależniona od kokainy próbuje walczyć z nałogiem, ale zamiast tego coraz bardziej rujnuje sobie życie. Cosette jest postrzegana jako nieudacznik, uciekła z domu, rzuciła szkołę i pracuje jako kelnerka w podrzędnym barze, co odróżnia ją od wielu tysięcy osób o podobnym życiorysie? Marzenia. Chce wiele osiągnąć, chce pokazać, że stać ją na wiele, wiele więcej.

  Zachęcam do czytania i komentowania!
  http://probujacbycsoba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. Czym jest życie? Jeden woli postawić na karierę, inny na rodzinę. A ty na co postawisz? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o śmiertelnej chorobie? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o zaginionej rodzinie? Czy po rozwodzie dałbyś szanse sobie i nowej miłości? Czy dasz szansę intrygującemu mężczyźnie? Claudia Collins to kobieta z pasją, która osiągnęła zdecydowanie więcej niż na początku pragnęła. Czy odnajdzie swoje szczęście?
  http://kusilam-los.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 142. Dziewczyna, która nie wie, co to znaczy "być wolnym". Dziewczyna, którą przerasta natłok obowiązków. Dziewczyna, której życie dla wszystkich jest idealne. Dla wszystkich, oprócz niej. Pewnego wieczoru udaje się jej uciec. Wyjeżdża. Tchórzy i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Łamie swoje zasady, aby chociaż raz być "normalną". Jednak jej życie nigdy nie będzie "normalne". Ale spróbować zawsze warto...

  Zapraszam na mojego bloga! :)
  http://the-royal-story1d.blogspot.com/

  Oraz wpadnij jeszcze tu, jak chcesz:
  http://anything-is-possible-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 143. Ile może znieść zwyczajna osiemnastoletnia nastolatka z Łodzi? Wiele, naprawdę bardzo wiele. Emilia Broź nigdy nie miała łatwego życia i chodź liczyła, że teraz będzi już tylko lepiej los kolejny raz kładzie jej kłodę pod nogi. Daje jej miłość trudną, bolesną - miłość do dwóćh chłopaków jednocześnie.

  http://podwojne-cierpienie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 144. spam.
  ceś kochanie :D
  z uśmiechem na mej mordzie, powiadamiam Cię, że nowy rozdział jest naa http://idontknowwhybutimissyou.blogspot.com/
  zaraaaaszam :D

  OdpowiedzUsuń
 145. Zostałaś/eś nominowana/y przeze mnie do Liberty Awards. Szczegóły na:

  http://thelastofthetears.blogspot.com/p/jakie-ksiazki-lubisz-czytac-najbardziej.html

  OdpowiedzUsuń
 146. Zapraszam na 5 rozdział na http://eternal--mystery.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 147. "Znowu jakieś fatum,pech tylko gdzie te czarne koty?...A co ja tutaj mówić po prostu wpadnij na-------------> http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/"

  Dośka i Eve ;*

  OdpowiedzUsuń
 148. Na moim blogu pojawił się rozdział. Serdecznie zapraszam do przeczytania :)


  http://thelastofthetears.blogspot.com/2013/03/rozdzia-12.html

  OdpowiedzUsuń
 149. [SPAM]
  Syvilla Vane - postać z gry. Syvilla Vane - człowiek z krwi i kości. Syvilla Vane odważna i wygadana dziewczyna. Syvilla Vane nieśmiała i delikatna osoba. Syvilla Vane niewierząca w miłość i przyjaźń. Syvilla Vane dobra przyjaciółka i dziewczyna. Syvilla Vane nie wie kim jest...

  game-life-trouble.blogspot.com i a-n-t-m-s.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 150. [SPAM]
  Kiedyś miła i uczynna, teraz zamknięta w sobie i nieczuła...
  Wszystko zmieniło się przez jedno wydarzenie, przez jedną osobę..
  Czy dziewczynie uda się przezwyciężyć przeciwności losu, a może jeszcze bardziej zapadnie się w środku?
  Może zaczną się nowe problemy.. ale w takim razie czy uda się je przezwyciężyć?
  Lecz może nowe znajomości, nowi przyjaciele pomogą zapomnieć o tym co się wydarzyło? A jeśli tylko pogorszą sytuację?
  Jej historia nie jest łatwa.. ale prawdziwe kłopoty mogą się dopiero się zacząć..

  Wydawało się że jednak będzie dobrze, że już jest dobrze.. niestety, zawsze może być gorzej...

  Poznaj niesamowitą historię:
  http://story-from-my-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 151. Przepraszam bardzo za spam.
  Na blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się niedawno 1 rozdział z perspektywy Allie. Zachęcam do wyrażania szczerej opinii oraz dodawania się do obserwatorów jeśli Ci się spodoba.
  Pozdrawiam gorąco i życzę wesołego jajka, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 152. Dwoje ludzi, dwa całkowicie różne podejścia do życia i codziennych spraw. Los sprawi, że spotkają się ponownie w kryzysowej sytuacji, co bardzo nie spodoba się w szczególności jednej osobie. Czy postawią na swoim i uda im się stworzyć coś pięknego? Zwłaszcza, że ludzie będą kłaść im kłody pod nogi. W końcu miłość to nie wszystko. Co z tego, że fizycznie do siebie pasują skoro charakterami nie za bardzo?

  http://ksiega-opowiadan-klaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 153. Jest już 4 rozdział :)
  Dowiesz się czegoś o Sophii
  http://julus-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 154. Zapraszam na 8 rozdział mojego opowiadania pt: "...To musisz mnie złapać!" --> http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 155. '' Wokół wszystko płonęło. W powietrzu unosił się gęsty, czarny dym, który z powodu swego ciemnego zabarwienia ograniczał pole widzenia. Dom ginął w płomieniach ognia, zostawiając po sobie jedynie zesmolone szczątki.
  Chłopak o jasnozielonych tęczówkach utkwił swe bezradne spojrzenie w oczach dziewczyny, z których wydobywał się ogrom łez. Harry przyciągnął ją do siebie, tak że ich ciał nie dzieliła już żadna przestrzeń.
  - Nie bój się - wyszeptał jej do ucha swoim aksamitnym głosem. ''

  SERDECZNIE ZAPRASZAM NA iskierka-nadziei2.blogspot.com i pięknie proszę o komentarz oraz jeżeli blog Ci się spodoba o dodanie się do obserwatorów :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  cherry xx

  OdpowiedzUsuń
 156. [spam]
  Cześć :) Na naszym blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się właśnie 2 rozdział z perspektywy Jamie. Zachęcam do wyrażania swojej opinii oraz dodawania się do obserwatorów jeśli Ci się spodoba.
  Przepraszam bardzo za spam i pozdrawiam gorąco, Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 157. Witam !
  Pojawił się trzeci rozdział na moim blogu:
  http://sick-with-love.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że wpadniesz na chwilę i zostawisz swoją opinię, bardzo mi na tym zależy, a jeżeli historia Ci się podoba, zachęcam do dodania do obserwatorów. : )

  Przepraszam za spam.

  Pozdrawiam.
  - M.

  OdpowiedzUsuń
 158. Nietypowe opowiadanie o raperze i opiekunce, która zajmuje się synem gwiazdora. Ma z maluchem świetny kontakt, a kiedy pewien nieznajomy celuje do chłopca, dziewczyna bez zastanowienia osłania go własnym ciałem. Jesteś ciekawa co będzie dalej?
  Historia pełna opisów uczuć i akcji, która dopiero co się rozpoczęła. Intrygi, romanse, zdrady... Tego na pewno nie zabraknie. Poznaj życie Kimberly Fisher i daj się wciągnąć w ciekawą fabułę, a myślę, że nie pożałujesz.

  http://west-coast-nigga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 159. Na moim blogu pojawił się następny rozdział :)
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam :)

  http://thelastofthetears.blogspot.com/2013/04/rozdzia-13.html

  OdpowiedzUsuń
 160. stereo-soldier.blogspot.com

  still-the-one-1d.blogspot.com

  Nie piszę o czym są, bo najlepiej przeczytać samemu:)
  Zapraszam;*

  OdpowiedzUsuń
 161. Historia opowiada o siostrze Louis'a Tomlinson'a oraz dziewczynie Justina Bieber'a.Nicola bo tak ma na imię główna bohaterka,musi zamieszkać z całym zespołem swojego brata-One Direction.Jak sobie poradzi? Czy chłopaki zaakceptują zachowanie siostry przyjaciela?

  http://life-is-not-that-easy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 163. Życie szesnastoletniej Elodie Mercer zmienia się raz na zawsze w dniu, w którym do jej domu trafia pewien dziwny, cuchnący kundel. W rzeczywistości Woody jest ostatnim z wilkenów - istot, które, jak sądzono, istnieją tylko w baśniach. Wkrótce potem Elodie dowiaduje się, że Woody uciekł ze ściśle tajnej placówki badawczej i poszukuje go kilku naprawdę złych ludzi...

  Serdecznie zapraszam Cię do zagłębienia się w niezwykłej przygodzie, która, miejmy nadzieję, zaciekawi Cię i wciągnie :)
  [http://dreams-are-renewable.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 164. Czy miłość silniejsza jest od końca świata?
  http://julus-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiesz się kilku istotnych faktów o Sophii :)

   Usuń
 165. Witaj !
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na blog : my-letter-for-you.blogspot.com , dopiero zaczęłam . Może powiem ci o czym mniej więcej będzie to opowiadanie ,by choć trochę cię zachęcić . Louis Tomlinson to niegdyś nastolatek z marzeniami , a teraz ? Teraz to wielka gwiazda pop . To on opowie ci całe swoje życie w ... listach . Od samego początku - czyli jego narodzin - do niestety końca dosłownie końca , do śmierci . Opowie ci każde wspomnienie , te dobre i złe . Opowie o swoich przyjaciołach , tych z dzieciństwa jak i tych zza czasów sławy . Opowie ci o tym jak był wychowywany przez ojca i jego drugą żonę . Opowie jak tęsknił za matczyną miłością której nigdy nie zaznał . Jak opiekował się przyszywanym rodzeństwem . Jak pierwszy raz poznał smak miłości oraz przyjaźni . Opowie jak pierwszy raz zaznał cierpienia . Jak był nękany . Jak odkrył że jest inny ...
  Serdecznie zapraszam na :
  my-letter-for-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 166. ZAPRASZAM CIĘ NA MOJE BLOGI !
  http://cosmetics-fashion-hairdressing.blogspot.com/
  Blog o kosmetykach, modzie i fryzjerstwie.

  http://completely-different-life.blogspot.com/
  Opowiadanie o nastolatce Amber, która musi stawić czoło przeciwnością losu, związanymi z przeprowadzką do ojca.

  OdpowiedzUsuń
 167. "Każdy ma swoje potrzeby!Każdy!Każdy chce wyjść z domu!I dlaczego on tego nie rozumie?!No dlaczego?!...po prostu przeczytaj -------->http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/

  Dośka i Eve*

  OdpowiedzUsuń
 168. „Wszyscy, którzy mieli możliwość ze mną rozmawiać zastanawiali się, jak mogę tak bez ruchu stać w tym samym miejscu przez całe godziny, dnie, miesiące… Mówili, że sami już dawno umieraliby z nudów, że obserwowanie codziennie tego samego byłoby monotonne i głupie. Ja jednak tak nie uważam. Tak długo jak tu stoję, cieszę się z każdego dnia i z entuzjazmem dziecka obserwuję wszystko wokół. […]
  Dzisiejszy dzień, taki sam jak pozostałe, lecz zarazem inny, zdawał się być taki niewinny, że nigdy nie pomyślałbym, iż to właśnie dziś może mieć miejsce początek historii, którą później drzewa będą opowiadać w smutne, zimowe noce.”
  Serdecznie zapraszam:
  http://Vieuvateur.blogspot.com
  Mia

  I pamiętaj: Nawet to, co bliskie i znane, może się czasem niespodziewanie zmieniać…

  OdpowiedzUsuń
 169. Spam
  Młodzieżowy zakład karny.
  Napady,prostytucja,handel używkami lub hazard.Z tym wszystkim i wieloma innymi problemami
  zmagają się młodzi ludzie,którzy nie jedno już przeżyli w życiu.
  Zwykła kłótnia z rodziną może doprowadzić do narkomani
  A może złamane serce,prowadzi do samobójstwa.
  Jak poradzi sobie paręnaście młodych ludzi z kuratorem na plecach
  Czy oddalenie od złego towarzystwa poprowadzi ich na prostą drogę ?
  Tego wszystkie dowiesz się czytając mojego bloga.
  http://school-hospital.blogspot.com/
  Pozdrawiam i zapraszam do przeczytania w wolnej chwili opowiadania,oraz przepraszam za spam~Ella♥

  OdpowiedzUsuń
 170. Wyobrażałaś sobie kiedyś piknik z One Direction w środku zimy? Na taki wybiera się Ally. Czym zaskoczą ją chłopcy? Zobaczysz czytając 2 rozdział na http://nevergiveupwithhappiness.blogspot.com/
  przepraszam za spam. pozdrawiam, Ola ♥

  OdpowiedzUsuń
 171. 21.12.2012 - Apokalipsa
  Dwoje ludzi ocalałych.
  Ona - młoda, bojaźliwa dziewczyna o zielonych oczach.
  On - silny, odważny, bezlitosny mężczyzna.
  Głód, pragnienie, nienawiść i przemoc.
  (i miłość, która w końcu musi się pojawić)

  nowy-porzadek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 172. taki tam mały niewinny spam XD
  no więc na http://beautifuldangerouandmystery.blogspot.com/ pojawił się pierwszy rozdział, który jest trochę nie bardzo normalny, ale w każdym bądź razie Cię na niego zapraszam XD

  OdpowiedzUsuń
 173. „Cieszę się, że wrócił bo brakowało mi go. Chris zasnął na moich rękach, więc włożyłam go do łóżeczka i poszłam do kuchni. Chłopak patrzył się trochę na mnie nic nie mówiąc. Czułam się trochę niezręcznie, więc spojrzałam na podłogę.
  -Wiesz, jeśli przyjdzie twój chłopak, narzeczony, mąż czy ktokolwiek, to mogę źle skończyć ?”

  Zapraszam na kolejny rozdział: http://sweetheartforget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 174. Zapraszam na 9 rozdział pt: "Pierwszy Września".
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 175. Zapraszam na siódmy rozdział na moim blogu i ładnie proszę o komentarz. :)
  http://letsworkthroughit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 176. Na moim blogu pojawił się nowy rozdział! ;)
  igrzyska-amy-moore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 177. Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 178. Cześć ! :D Nie dawno założyłem sobie bloga, jest to mój pierwszy blog i w ogóle opowiadanie więc... byłbym wdzięczny gdybyś wyraziła się na temat tego jak piszę :D Byłoby miło... ale nie zmuszam <3
  Pozdrawiam Erik xx

  http://despite-all-dead.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 179. hej zapraszam na naszego nowego bloga, na którym pojawił się już prolog, http://life-is-a-trap.blogspot.com/ mam nadzieję, że nasza historia cię zaciekawi i zostawisz po sobie komentarz, liczę na szczerą opinię, oraz nas zaobserwujesz, z góry przepraszam za spam, miłego dnia ♥ - Alex

  OdpowiedzUsuń
 180. Serdecznie zapraszam na Vieuvateur, gdzie pojawił się nowy rozdział.
  Pozdrawiam,
  Mia

  OdpowiedzUsuń
 181. Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu.
  Przyszłość, Ziemia zatrzymuje się. Świat zostaje podzielony na dwie Strefy: Jasną i Ciemną. Władze Strefy Ciemnej nie obchodzi los obywateli, muszą oni walczyć o każdą sekundę swojego życia. Jak poradzi sobie z tym Hope, dziewczyna, która czuje się najbardziej odpowiedzialna za swoją rodzinę?
  www.oddzieleni.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 182. "Nasze cudowne poranne rozmowy...czyżby?----------->http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/"

  Zapraszamy Dośka i Eve ;*
  http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 183. Spam
  "Osiemnastoletnia Carly nie jest zwykłą dziewczyną.Od dziecka jest szkolona,aby złapać złodziei zanim zacznę planować napad.Musi robić misje przez które może zginąć.
  Jest szpiegiem,ochroniarzem,policjantką.Młodą agentką.
  Lecz,jedno spotkanie.Dla nich przypadkowe,dla niej kolejne zadanie.
  Wtopić się w tłum,aby zaatakować w odpowiedniej chwili.
  Musi chronić sławny zespół,o którym nie ma pojęcia.
  Jak sobie poradzi?Zginie aby ratować gwiazdy popu ?
  Zaczyna łamać zasady.Osoby które były dla niej jak cień stają się ważne.
  Co będzie dalej?
  Przeczytaj"
  http://9bittersweet9.blogspot.com/
  Przepraszam za spam,oraz zapraszam do zaobserwowania a także napisania swojej opinii na temat opowiadania.Pozdrawiam~Carly

  OdpowiedzUsuń
 184. Miłość - coś czym można zranić
  Zaufanie - coś co można stracić
  Odległość - coś co może zniszczyć miłość i zaufanie.
  Ale czy można zranić się czymś czego nie pożądamy a stracić coś czego już nie mamy? Wpadnijcie i się przekonajcie.
  Zapraszam:
  meandonedirection-julia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 185. „Byłam po prostu wściekła w to co usłyszałam. Rozumiem, że może jest na niego zła, ale w końcu to jest małe dziecko a nie dorosły człowiek. Nie musiała od razu na niego naskakiwać a ja nie mam zamiaru odpuścić. Nikt nie będzie obrażał mojego synka. Po chwili dziewczyna spojrzała na Chris’a, który kurczowo trzymał się mojej ręki a potem znowu na mnie. To była ona. Wiedziała, że znam ten głos.”

  Zapraszam na 22 rozdział: http://sweetheartforget.blogspot.com/

  Oraz

  „Wyjęła z torebki zapalniczkę i paczkę papierosów po czym odpaliła jednego, działają na nią uspokajająco.
  -A któż to, przepraszam, cóż to ? Nasza mała sierotka Marysia ?
  -Nie będę rozmawiać z lalkami Barbie. – odwróciła wzrok
  -O a gdzie one są ? Ja tam chce z nimi pogadać.”
  -Stoją przede mną.

  Na 1 rozdział: http://we-can-mend-that.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 186. [SPAM]

  Chciałabym serdecznie zaprosić na bloga, którego prowadzę razem z przyjaciółką, Martą. O czym on jest? O dwóch skrajnościach imieniem Francesca i Kimberly. Po paradoksalnej sytuacji dziewczyny zaprzyjaźniły się mimo swojej odmienności.
  Franky jest tancerką o mocnym charakterze. Potrafi być wredna i często wykorzystuje ludzi. Kim zaś jest tą… Lepszą? Ma dobre serce i dużo pisze. W przyszłości chciałaby byś znaną pisarką.
  Trudno mi jest w skrócie opisać bohaterki, toteż zapraszam na naszego bloga, w którym jak na razie znajduje się szczegółowy opis bohaterów i prolog.
  To dopiero początek historii, więc łatwo będzie się wdrążyć. :)
  hide-feelings.blogspot.com
  P.S. W opowiadaniu nie zabraknie One Direction!

  Pozdrawiam serdecznie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 187. Piętnasty rozdział już jest :)

  http://thelastofthetears.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 188. http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/

  Inez jest zagubiona w samej sobie. Nie wie co czuje, nie wie kim do końca jest. Zayn to niegrzeczny chłopak, który potrafi kochać. Jednak ona go nienawidzi, a on stara się zmienić to uczucie. Jeden wypadek może zmienić naprawdę wszystko. Strach przed straceniem wroga jest ogromny. Zaczyna się go wtedy doceniać.

  OdpowiedzUsuń
 189. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 190. Hej. :D
  we-will-always-be-the-same.blogspot.com
  1 rozdział. Zapraszmy i liczymy na szczere komentarze ! :)
  Przepraszamy za spam. Buuzi ;**

  OdpowiedzUsuń
 191. Piękne jezioro skrywające w sobie klejnot, który jest jego sercem, ale również i klątwą. Skarb, który wabi swoje potencjalne ofiary, ginące w trakcie jego poszukiwań i jego - spragnionego inspiracji, dwudziestoletniego pisarza, który pazerny na wiedzę i wenę, pragnie odkryć mroczną tajemnicę sprzed kilkudziesięciu lat.

  Klejnot-Jeziora.blogspot.com | Serdecznie zapraszam ♥

  [Opowiadanie zawiera treści dotyczące homoseksualizmu mężczyzn.]

  OdpowiedzUsuń
 192. ~' Mieliście kiedyś tak, że każdy dzień wydawał się waszym ostatnim? Nie? Ja mam go codziennie i uwierzcie, nie jest kolorowo. Chciałabym móc żyć poprzednim życiem. Chciałabym po prostu móc ponownie poczuć zapach świeżo skoszonej trawy, świeżych ciasteczek zrobionych przez moją mamę. Po prostu aby wszystko wróciło do normy, chodź wszyscy bardzo dobrze wiedzą, że tak się nie stanie. Został mi tylko biały sufit, na który codziennie spoglądam z cichą nadzieją, że chociaż jakaś cząstka z przeszłości, nie chcący wedrze się w szarą rzeczywistość. Nadzieja- to coś co najszybciej wygasa, lecz nie u każdego. ' Jeśli chcesz się dowiedziec , dlaczego bohaterka tak ciężko mówi o swoim życiu wpadnij na prolog na blogu ending-love.blogspot.com . Jeśli się spodoba , miło by mi było gdybyś się dodała do obserwatorów i skomentowała i wyraziła swoją opinię :) Z góry dziękuje :>

  OdpowiedzUsuń

 193. true-hapiness.blogspot.com

  Osiemnastoletnia Charlie Brown postanawia zmienić swoje życie i uciec z domu, w którym czuła się jak w klatce. Jest zagubiona, nie doświadczona życiowo. Rękę wyciąga do niej wujek, pomaga jej stanąć na nogi. W tym czasie poznaje dwóch chłopaków, którzy na początku nieświadomie zaczną walczyć o jej względy. I kiedy Charlie pomyśli, że wszystko zaczyna się układać, przyjdą kolejne kłopoty. Będzie musiała cofnąć się do przeszłości by uratować przyszłość. Czeka ją wiele wyborów, nie wszystkie będą słuszne.

  Kto pomoże jej wszystko poukładać?
  Jak poradzi sobie z problemami?
  Czy w ogóle sobie poradzi?

  Zapraszam do przeczytania i wyrażenia swojej opinii ;)

  OdpowiedzUsuń
 194. Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty... Ciekawi Cię opis mojej książki? W takim razie zapraszam na mojego nowego bloga: www.troubles-of-love.blogspot.com
  Ukazał się prolog. Mam nadzieję że wpadniesz. Jeśli Ci się spodoba, pozostaw po sobie jakiś ślad. ;) Pozdrawiam i bardzo przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 195. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 196. Lea jest normalną dziewczyną, która kocha życie, jednak po śmierci swojego brata wszystko się zmienia. Nastolatka próbuje popełnić samobójstwo, ale coś pokrzyżuje jej plany.
  Nowi ludzie, którzy tak jak ona zostają Naznaczeni, którzy nie chcieli być na tym świecie. Nowy świat, który jest przepełniony magią, tajemnicą i siłą. Czy uda jej się zapomnieć o rodzinie ? Czy odnajdzie się w zupełnie innym świecie ?

  Zapraszam do mojego nowego bloga :)

  http://mysteriousseal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 197. Życie Ariany zmienia się o 180 stopni po katastrofie w której giną jej rodzice. Dziewczyna zaczyna słyszeć myśli innych ludzi i miewa wizje z przyszłości. Nie wie komu może zaufać. Nie wie co ma zrobić. Nie wie jaka jest jej misja. Ma się dowiedzieć tego " w swoim czasie" ale kiedy to nastąpi? Nic już nie jest pewne...

  Zaprasza i bardzo proszę o szczery komentarz :)
  http://redrose-ariana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń